четверг, 2 апреля 2015 г.

Положення про Мелітопольський районний сімейний Конкурс «Книга пам’яті мого роду»

      Про результати конкурсу див. http://kniga11.blogspot.com/2015/03/blog-post_5.html?spref=fb
І. Загальні положення
 1.1. Сімейний Конкурс «Книга пам’яті мого роду» проводиться на виконання Указу Президента України № 604/2012 від 19.10. 2012 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників  та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

1.2. Мета Конкурсу:
-  формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості;
-  виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни;
-  збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків;
-  виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України.
1.3. Основними завданнями Конкурсу є:
збереження пам’яті про події Другої світової війни та подвиги захисників нашої держави;
-  стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей та підлітків;
-  спонукання учасників до творчості.
ІІ. Умови та організація Конкурсу
2.1. У Конкурсі беруть участь усі структури, підрозділи Мелітопольської РайЦБС: центральна бібліотека, дитяча бібліотека та 32 бібліотеки-філії.
2.2. Конкурс проводиться серед дітей 2-х вікових категорій:
 читачі-учні 6-11 років;
 читачі-учні 12-16 років.
2.3. Конкурс проводиться у двох номінаціях: сімейні книги пам’яті та відео книги.
2.4. Районний етап Конкурсу проводиться з 01 січня по 31 березня 2015 р.
2.5. Переможці районного Конкурсу  беруть участь в обласному турі в квітні-травні 2015 р. Роботи переможців районного конкурсу будуть надіслані до обласного організаційного комітету  в обласну бібліотеку «Юний читач»
2.6. Підсумки районного Конкурсу з нагородженням переможців відбудеться 03 квітня 2015 року о 1000 в приміщенні центральної районної бібліотеки.
ІІІ. Фінансове забезпечення Конкурсу
3.1. Конкурс проводиться на безоплатній основі.
3.2. Витрати на організацію та проведення, підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу здійснюється за рахунок спонсорських внесків та за рахунок коштів, незаборонених законодавством України.
3.3. Витрати на проїзд переможців до обласної бібліотеки «Юний читач» на обласний тур Конкурсу здійснюється за власний рахунок, за рахунок спонсорських внесків та за рахунок коштів, незаборонених законодавством України.
ІV. Вимоги щодо конкурсних робіт
4.1. Учасники Конкурсу кожної номінації та вікової категорії разом з батьками готують книгу пам’яті  свого роду, яка має бути гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямками: родинні історії про представників родини, які брали участь у Другій світовій війні – на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі, були вивезені до Німеччини.
4.2  Книга пам’яті в паперовому вигляді має бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.
 4.3. Відео книга виконується у форматі mp4, тривалість не більше 5 хв. з використанням фотоматеріалів, спогадів.
V. Визначення та відзначення переможців Конкурсу
5.1. Районне журі Конкурсу підбивають підсумки та визначає по 3 переможці першого туру у кожній номінації та віковій категорії.
5.2. Нагородження переможців Конкурсу дипломами та призами відбувається під час проведення Тижня дитячого читання (квітень, 2015 р.)
5.3. Переможці районного Конкурсу беруть участь у обласному турі, який буде проведений в обласній бібліотеці «Юний читач» у травні 2015 р.
VІ. Зберігання та публікація робіт представлених на Конкурс
6.1. Творчі роботи авторам не повертаються, а зберігаються в бібліотеках, та можуть бути використані за згодою автора у подальшій роботі в бібліотеках.
6.2. За результатами конкурсу готується виставка творчих робіт та результати оприлюднюються в соціальних мережах та на Блозі бібліотеки.
Склад оргкомітету та журі районного сімейного Конкурсу
««Книга пам’яті мого роду»